Tervezzen átlátható módon a Visual Components 4.9-es verziójával!
Megérkezett a Visual Components gyártásszimulációs és a robotok offline programozási megoldásának legújabb verziója, amely az eddiginél nagyobb áttekinthetőséget biztosít a gyártás tervezéséhez és optimalizálásához. A felhasználók könnyebben átlátható módon végezhetnek el többet, különösen a nagyobb gyártási és integrációs projektek esetében.

 

 

 
Javított tervezés és kollaboráció
 
A layout-ok kisebb, könnyebben kezelhető részekre vagy "al-layout-okra" bontása, ami rugalmasabbá teszi a tervezési folyamatot és intuitívabbá a layout megszervezését.
 
Bővített Robot Connectivity
 
 
Lehetőséget ad a Kawasaki és Yaskawa robotvezérlőkhöz való csatlakozásra az új kapcsolódási bővítményeken keresztül, felgyorsítva a robotprogramok tesztelését és validálását.
 
Új és javított OLP kalibrációs eszközök
 
 
Az új OLP (Offline Robot Programming) kalibrációs eszközök útmutatásokkal és részletes jelentésekkel lehetővé teszik a virtuális és a fizikai világ pontos megfeleltetését.
 
Egyszerűsített robot összeállítás parancsok
 
Intuitívabb eszközökkel programozhatók, optimalizálhatók, ellenőrizhetők és validálhatók a robot-összeszerelési műveletek, jelentősen felgyorsítva a programozási folyamatot.
 
 
Tudjon meg többet itt a Visual Components 4.9 újdonságairól!
 

 

 

Kik Európa innovátorai?
2024-ben is magas volt a szabadalmi aktivitás, közel 200 ezer szabadalmi bejelentést tettek az Európai Szabadalmi Hivatalhoz – derült ki szervezet közléséből.
Így lesz a jövő adatközpontja fenntartható és biztonságos
Az adatközpontoknak egyre komolyabb elvárásoknak kell megfelelniük, legyen szó teljesítményről, kapacitásról vagy éppen a biztonságos és megbízható működésről. Elengedhetetlen, hogy a rendszer folyamatosan elérhető legyen, de az adatokhoz kizárólag azok férhessenek hozzá bármikor és bárhonnan, akik erre jogosultak.
Ötgenerációs munkahelyeké a jövő: újra kell tanulnunk a felgyorsult világot
Kényes helyzetekhez, feszültséghez, széthúzáshoz vezethetnek sokak szerint a generációs különbségek, főleg a munka világában. Szükségszerű-e, hogy ez így legyen? Hasonlóan sürgető és megoldásra váró kérdésekre keresik a választ a Bosch Podcast legfrissebb adásának szakértő vendégei, Steigervald Krisztián és Somogyi András.
Tudjuk, hogy káros, mégsem törődünk az akkumulátorgyárak éjszakai fényszennyezésével
A fényszennyezés egyaránt káros hatással van az emberi szervezetre és az élővilágra, mégis kevés figyelem jut rá az új gigaberuházások kivitelezésénél.
Új kiberbiztonsági szabályozás: így spórolhatnak milliókat a cégek
2025-ben tovább szigorodtak a kiberbiztonsági előírások, amelyek az auditok lefolytatását és a felügyeleti díjak számítását érintik.