Jelentős taglétszám-bővülés, aktív szakmai fórumok, erősödő érdekképviselet és egyre hangsúlyosabb szerep az autóipari szakmai párbeszédben – többek között ezekről beszélt Krisztián Róbert, a Magyar Gépjárműipari Egyesület újraválasztott elnöke a szervezet éves közgyűlése után.