Szeretettel meghívjuk Önt egy ebéddel egybekötött szakmai napra, ahol szeretnénk közösen átbeszélni a kollaboratív robotok alkalmazásában rejlő üzleti lehetőségeket.
A „Szakmai nap a Universal Robots-al," rendezvényünk 2025. április 8-án Budapesten kerül megrendezésre. A zártkörű eseményt kifejezetten az érdeklődő integrátorcégeknek és gépépítő cégeknek szervezzük, azzal a céllal, hogy megoszthassuk egymással tapasztalatainkat, bemutathassuk jó gyakorlatainkat, beszélhessünk az ágazat kihívásairól, illetve a lehetséges stratégiákról.
.JPG)
Mikor és hol?
Dátum: 2025 április 8.
Helyszín: Budapest - Holiday Inn – Budaörs, Rubik Ernő u 2.
Mire számíthat?
-
Exkluzív betekintést kaphat a kollaboratív automatizálási megoldásokban rejlő piaci lehetőségekről: hallgassa meg előadásainkat, arról hogyan tudja a Universal Robots támogatni partnereit a komplett megoldások kifejlesztésében és értékesítésében, illetve mindez milyen lehetőségeket nyit meg Önnek és vállalkozásának
-
Felfedezheti az új termékeinkben rejlő lehetőségeket: Nézze meg a legújabb innovációkat a kollaboratív robotok világából, melyeket úgy terveztünk, hogy Önnek lehetősége legyen új üzleti modellek mellett növelni bevételeit és profitját, miközben versenyképes megoldásokat ajánlhat ügyfeleinek.
-
Partnerként együttműködve érhetünk el közös sikereket: a Universal Robots szakértői csapata örömmel válaszol a felmerülő kérdésekre, biztosítva Önnek a sikeres projektekhez szükséges minden információt és tudásanyagot.
-
Találkozhat az Önéhez hasonló vállalkozókkal: építse szakmai kapcsolatait a többi gépépítő és integrátor céggel. Az esemény kiváló alkalom a tudásmegosztásra, tapasztalatcserére, elősegítve így a lehetőségek közös kiaknázását, és a piaci igények együttes kiszolgálását.

Program
10:00 – 10:30 – Köszöntés és bemutatkozás
10:30 – 11:00 – Universal Robots – Új lehetőségek a kollaboratív robotokon keresztül – Marta Enyedi Universal Robots
11:00 – 11:45 – Alkalmazástechnológia újdonságok és esettanulmányok bemutatása – Marsi Béla Universal Robots
11:45 – 12:30 – Együttműködés lehetőségei a Solution Provider Partnereinkkel (eng) – Lucian Diaconu Universal Robots
12:30 – 13:00 – SZTAKI Mérnöki és Üzleti Intelligencia Kutató Központ – MI lehetőségei a kollaboratív robotikában
13:00 – 14:00 – Ebéd és kapcsolatépítés
14:00 – 15:30 – Egyéni kozultációs lehetőségek és kötetlen beszélgetés, networking

Ez egy kihagyhatatlan esemény minden olyan integrátor és gépépítő cég számára, aki folyamatosan keresi az új lehetőségeket, nyitott az innovációra, és szeretne megismerni olyan új technolóiákat, melyek a közel jövőben átformálják az automatizálási megoldások piacát.
Kedves integrátor, gépépítő partner!
A rendezvény ingyenes, de regisztrációhoz kötött, így kérjük jelezze részvételi szándékát az alábbi regisztrációra kattintva, legkésőbb április 6-ig.
Kérjük vegye figyelembe, hogy a férőhelyek száma limitált, így kérjük maximum 2 fővel regisztráljon a rendezvényre!
Szerző: Universal Robots
2025.03.22.
A jövő épületei már előre látnak Egy lépéssel közelebb az emberközpontú autonóm épületek megvalósítása. A Siemens víziója szerint az intelligens épületek következő generációja már nem csupán reagál a környezetére, hanem előre gondolkodva, önálló döntésekkel képes megteremteni a komfortosabb és fenntarthatóbb működés alapjait.
Egyre több a kiberincidens: miért nem elég az óvatosság? Manapság már nem az a kérdés, hogy belefutunk-e digitális fenyegetésbe, hanem az, hogy mennyire vagyunk felkészülve rá, ha megtörténik a baj.
Mesterséges intelligencia segítségével alakítanak át teljes gépsorokat A Hitachi és a HUN-REN SZTAKI olyan technológiát fejlesztett, amely a mesterséges intelligencia és a matematikai optimalizálás összekapcsolásával automatikusan tervezi meg komplett gyártósorok átalakítását.
Az AI valódi értéke a stratégián múlik A vállalatok többsége továbbra sem rendelkezik világos AI-stratégiával – derült ki a Deloitte és az ABSL kerekasztalán. A Global Business Services (GBS) szektor meghatározó automatizációs szakértői a mesterséges intelligencia (AI) alkalmazásának gyakorlati kérdéseit és stratégiai kihívásait vitatták meg.
Egy Debrecen méretű város éves vízfogyasztását spórolta meg az algoritmus A mesterséges intelligenciára épülő technológiák – az épületfelügyelettől a vízszivárgás-érzékelésig – már ma is bizonyíthatóan csökkentik az energia- és vízfogyasztást, és a válságkezelésen túl is tartós megoldást jelenthetnek.