A PTC Windchill megoldásának legújabb verziójában megvalósult az átjárhatóság, a teljesítmény, a skálázhatóság, a platformtámogatás és a folyamatintegráció javítása a termékalkatrészek, anyagok és konfigurációs információk digitális vezérfonalának biztosítása érdekében.
A Windchill 13 újdonságait bemutató cikkből az alábbi frissítésekről tudhat meg többet:
• Átjárhatóság
A Windchill Workgroup Manager ügyfélalkalmazás fejlesztése.
• Vizualizáció
A 3D megjelenítés teljesítményének és skálázhatóságának javítása a rendkívül nagy és összetett termékstruktúrák és modellek esetén a QuickView funkció segítségével.
• Intelligens platformok
A Windchill Smart Platforms dinamikus pozicionálási képessége, melynek segítségével közvetlenül építhetők fel és jeleníthetők meg az új termékváltozatok anélkül, hogy több CAD példányt kellene létrehozni a pozícióváltozatok kezeléséhez.
• A szabályozói benyújtási folyamat automatizálása
Az orvostechnikai eszközök iparának digitális vezérfonalát tápláló szabályozási benyújtási folyamat korszerűsítése és egyszerűsítése.
• XBOM és folyamattervezés
Új, automatikus BOM transzformációs képesség, amely egyszerűsíti a frissítések megtekintésének folyamatát és jelentős időt takarít meg a felhasználó számára.
A szabványos vezérlési jellemzők továbbfejlesztése, amely nagymértékben növeli a hatékonyságot és időt takarít meg a vezérlési jellemzők meghatározása és kezelése során.
► A teljes cikket itt elolvashatja!
Tudjon meg többet a Kontron Ipari Digitalizáció honlapján!
Szerző: Kontron Hungary
2024.10.23.
Az okosgyár felé vezető úton a zenonnal A magasabb szintű szoftverrendszerekkel folytatott kommunikáció éppen olyan fontos az okosgyár számára, mint a vezérlők és gépek összeköttetése.
Mit hozhat Önnek és munkatársainak egy PDM/PLM rendszer? Az EPLMS használatával tehermentesítheti kollégáit az automatizálható feladatok alól, ezáltal az értékteremtésre tudnak koncentrálni.
A vihart, a hőséget és a jegesedést is jelzi az új meteorológiai állomás Meteorológiai állomásokat telepített alállomásaiba a Danube InGrid projekt keretében az E.ON Hungária Csoport. Az eszközök azonnali adatokat küldenek az üzemirányítási központba, így az energiacég időben fel tud készülni az időjárási veszélyhelyzetekre.
Drasztikus változások az új autók piacán A 2025. január 1-el életbe lépő, CAFE (Clean Air for Europe, azaz Tiszta Levegőt Európának) néven elhíresült új EU-s emissziós szabályok várhatóan alapvető változásokat hoznak az új autók piacán a kontinensen. Cikkünkben a Toyota értékelte a szabályozás várható hatásait.
Magyar és indiai kutatók szén alapú szuperkondenzátort fejlesztettek A Miskolci Egyetem és az indiai Indian Institute of Technology, Patna kutatóintézet munkatársainak együttműködésében előállított nagyhatékonyságú kondenzátorok alkalmasak a megújuló energiaforrások által termelt elektromos energia tárolására.